Вчителі в Україні зможуть отримувати по 60000 гривень: кому і коли збільшать надбавки

В Україні у два рази підвищили премії призерам щорічного конкурсу "Учитель року". Тепер за перше місце педагоги зможуть отримати одноразову виплату 60 тис. Грн, за друге місце - 54 тис. грн, за третє - 48 тис. грн.

Вчителі в Україні зможуть отримувати по 60000 гривень: кому і коли збільшать надбавки - today.ua

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в своєму Telegram-каналі повідомив радісну новину для всіх педагогів, кожен з яких може позмагатися за звання кращого вчителя року і отримати винагороду, яка в десять разів більше його щомісячного окладу. Вчителі в Україні зможуть отримувати по 60000 гривень: кому і коли збільшать надбавки За словами Шмигаля, разом із зростанням мінімальної зарплати премії для вчителів також будуть підвищуватися.

"Робота вчителів дуже важлива і відповідальна, і вона повинна оцінюватися на належному рівні", - зазначив Денис Шмигаль.

Не так давно міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що в Україні до кінця 2021 року зарплати вчителів зростуть на 9%. Напередодні початку нового навчального року він заявив, що на сьогоднішній день середня зарплата вчителів в Україні майже в 2,4 рази перевищує мінімальну заробітну плату. Щоб підвищити свій дохід ще на 20%, вчителя повинні пройти процедуру сертифікації, і після цього вони отримають надбавку до зарплати. Її розмір для кожного буде різним.

На сьогоднішній день середня зарплата українського вчителя першої категорії становить 6,6 тисяч гривень, або 210 євро. У порівнянні з іншими європейськими країнами, нижче зарплат немає ніде.

Раніше повідомлялося, що в Україні підвищать стипендії для студентів, проте отримати їх стане складніше.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com