Вартість оренди житла в України зросте ще на третину: як зміняться ціни у великих містах

Оренда житла в Україні обходиться дедалі дорожче. Так, у столиці за рік вартість оренди житла зросла в середньому на 21%. Однак це  ще не межа. За деякими прогнозами вже найближчим часом вона може вирости ще майже на третину.

Вартість оренди житла в України зросте ще на третину: як зміняться ціни у великих містах - today.ua

Експерти називають ймовірний приріст у 30%. При цьому, наприклад у столиці, найвищими темпами зростає вартість однокімнатних квартир, розташованих неподалік від метро та зупинок громадського транспорту.

А взагалі по Україні, крім Києва, оренда житла зростає прискореними темпами в Одесі, Львові, Харкові та Дніпрі.

Вартість оренди житла в України зросте ще на третину: як зміняться ціни у великих містах

За прогнозами президента Асоціації фахівців з нерухомості Юрія Піти найбільше зросте попит на орендоване житло ближче до початку осені. Воно й не дивно, адже у вересні до великих міст з'їжджається багато іногородніх студентів, і попит на житло, особливо бюджетного сегменту, починає зростати.

Юрій Піта прогнозує збільшення попиту приблизно на 15%, що, цілком природно, призведе до підвищення вартості оренди житла. Тож, уже в найближчі дні вартість оренди житла підскочить також приблизно на 15%. Причому, як зазначає експерт, попит на орендоване житло не падатиме вже до кінця року.

Нагадаємо, в Києві найбільше зросла в ціні оренда двокімнатних квартир. Трохи менше подорожчали однокімнатні. І найменше росте попит на трикімнатні квартири.

ДЖЕРЕЛОbusinessua.com