В уряді готують українцям нові тарифи на комуналку: стало відомо, коли чекати змін

В Україні будуть нові тарифи на комуналку. Причому не лише для підприємців, але й для побутового сектору, якому зазвичай вартість комунальних послуг підвищують в останню чергу. Очевидно, на підвищення вартості комунальних послуг слід чекати після завершення опалювального сезону.

В уряді готують українцям нові тарифи на комуналку: стало відомо, коли чекати змін - today.ua

Таку новину, яка раніше обговорювалась на рівні припущень, озвучив голова Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Костянтин Ущаповський.

"Під егідою Кабміну працює робоча група, яка готує відповідні пропозиції для того, щоб стабілізувати ринок", -  відповів очільник НКРЕКП на запитання щодо підвищення тарифів на комуналку.

"Стабілізація ринку", очевидно, й означає підвищення тарифів. Адже чиновник далі зауважив, що завдяки підвищенню плати за комуналку можна буде дати вищі зарплати працівникам  комунальної галузі, на долю яких зараз випав свій фронт. Причому в багатьох випадках він не легший і не безпечніший за той, на якому воюють захисники української держави. Крім того, завдяки більш високим комунальним тарифам комунальникам вдасться активніше проводити відновлювальні роботи на пошкоджених об'єктах інфраструктури.

В уряді готують українцям нові тарифи на комуналку: стало відомо, коли чекати змін

"Зараз уряд разом із нами, разом із Міністерством енергетики шукає оптимальний шлях для того, щоб розробити програму, згідно з якою після закінчення опалювального сезону можна буде повернутися до цього питання", – ухильно прокоментував подальші дії уряду  Костянтин Ущаповський.

Втім, із його коментаря не зовсім зрозуміло, чи то нові тарифи чигатимуть на українців вже відразу після опалювального сезону, чи уряд дасть іще населенню пожити з колишніми цінами пару літніх місяців. Але підвищення тарифів на комуналку в будь-якому випадку – неминуче.

Нагадаємо, українцям готують списання комунальних боргів, накопичених під час війни. Але борги спишуть не всім.

ДЖЕРЕЛОlenta.ua