В Україну завезли небезпечну для здоров'я капусту: яку речовину знайшли в овочах

Україна на цьому тижні імпортувала з Польщі капусту брокколі, в якій були виявлені небезпечні для здоров'я людей речовини - гербіциди флуазифоп-п. Продукцію повинні вилучити з обігу, поки вона не встигла потрапити в супермаркети і на базари.

В Україну завезли небезпечну для здоров'я капусту: яку речовину знайшли в овочах - today.ua

На сторінці головного управління Держслужби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів в Києві повідомляється, що капуста експортувалася з Польщі від виробника Polski Ogrod Sp. z.o.o Одержувачем в Україні виступав ТОВ "Торговий Дім" Асканія ", м. Київ, вул. Новопечерська, 5.

У Держслужбі просять в разі виявлення зазначеного харчового продукту в продажу повідомляти про це Головне управління Держпотребслужби в Києві по телефону (044) 486-95- 85, або по електронній пошті: [email protected]

Гербіциди - хімічні речовини, якими обробляють овочі для знищення бур'янів. Капуста є якраз тією культурою, яка незалежно від етапу розвитку, потребує захисту від бур'янів, адже саме в траві можуть перебувати шкідливі комахи і збудники багатьох захворювань.

Потрапляючи в організм людини, гербіциди знищують бактерії в кишечнику, які потрібні для виробництва вітамінів. Смертельного впливу хімікати на здоров'я не мають, але шкоду несуть. Тому якщо ви самі вирощуєте якісь овочі, то краще не обробляйте їх гербіцидами.

Раніше повідомлялося, як зменшити вміст нітратів в сезонних овочах, і чим вони небезпечні для організму.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com