В Україну йде нова хвиля похолодання: синоптики здивували прогнозом погоди на кінець квітня

Українці змогли насолодитися теплими вихідними, але вже з вівторка, 24 квітня, до деяких регіонів країни знову прийде похолодання. Синоптик Наталія Діденко на Facebook-сторінці розповіла, як змінюватиметься погода до кінця цього тижня.

В Україну йде нова хвиля похолодання: синоптики здивували прогнозом погоди на кінець квітня - today.ua

За словами синоптика, 25 квітня в Україні спостерігатиметься підвищена геомагнітна активність, яка згодом піде на спад. У більшості областей України у вівторок буде тепло. Середня температура повітря коливатиметься в межах +14...+19 градусів. При цьому на Луганщині та на крайньому заході України Діденко передає прохолоднішу погоду – близько +10...+14 градусів.

Атмосферний фронт принесе дощі у західні області, а також на Сумщину, Полтавщину, у Дніпро та Запоріжжя. На решті території країни буде без опадів. У західних областях посилиться південний вітер до 15-18 м/с.

В Україну йде нова хвиля похолодання: синоптики здивували прогнозом погоди на кінець квітня

Похолодання у більшості українських областей очікується із середи, прогнозує синоптик. Весняне тепло знову повернеться в Україну вже на початку травня.

За словами народного синоптика Станіслава Щедріна, травень за кількістю опадів перевищить квітень. Він прогнозує зливи з грозами, іноді потужними, періодично зі шквалами та градом, особливо у другій половині травня та у першій половині червня. При цьому останній місяць весни в Україні обіцяє бути доволі спекотним. Середня місячна температура становитиме +15 градусів.

Раніше повідомлялося, чим підгодувати полуницю наприкінці квітня, щоб у червні не вистачало відер для врожаю.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua