В українському молоці виявили миючі засоби: фальсифікат не відрізнити на смак

Автор: Лобанова Єлизавета

Українцям продають фальсифікат молока, яке не відрізнити на смак від натурального продукту. Продавці додають у молоко миючі засоби і соду, щоб запобігти процесу скисання продукту і підвищити в ньому відсоток вмісту жиру. Люди купують в магазинах молоко, навіть не підозрюючи, як їх обманюють.

В українському молоці виявили миючі засоби: фальсифікат не відрізнити на смак - today.ua

Керівник Союзу молочних підприємств Вадим Чагаровський в ефірі програми "Споживач має право" заявив, що виробники молока не є фальсифікаторами, у всьому винні заготівельники і продавці. Щоб молоко не було кислим, вони додають в нього миючі засоби, і смак втрачається. Споживачі розуміють, що вони п'ють не натуральне молоко, але не здогадуються, що воно може бути не тільки не корисним, але й шкідливим.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Миючі речовини додають в молоко, коли здають продукт на промислову переробку і потрібно щоб показники жирності продукту підпадали під норму. Адже чим жирніше молоко, тим воно дорожче. І щоб обдурити систему, продавці вдаються до таких хитрощів. На підприємствах, які займаються розливом і переробкою молока, йде знезараження перекисом водню, тому там в молоко вже ніякого порошку не додадуть, і готують на продаж те молоко, яке надійшло від заготівельників. В українському молоці виявили миючі засоби: фальсифікат не відрізнити на смак У 2021 році продажі молока в Україні впали на 5,2%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Лідерами серед областей з виробництва молока залишаються Полтавська - 130,8 тис. тонн; Черкаська - 97,4 тис. тонн; Харківська - 81,0 тис. тонн; Чернігівська - 80,0 тис. тонн; Київська - 74,5 тис. тонн.

Нагадаємо, що в Україні 90% виробничого печива містить небезпечні для здоров'я речовини.

Популярні зараз

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

Учені фіксують масове просідання поверхні землі у різних регіонах планети: які країни підуть під воду

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Землі досягла сильна магнітна буря: як довго вона триватиме