В Україні зростають ціни на соняшникову олію, сіль та цукор: супермаркети оновили вартість продуктів у грудні

Автор: Лобанова Єлизавета

Індекс цін на деякі продукті в Україні за листопад зріс. Зокрема йдеться про олію, цукор та сіль. За даними Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, вперше за 7 місяців індекс цін на рослинну олію зріс на 2,3% в листопаді, а індекс цін на цукор зріс на 5,2%. Подорожчали й усі види солі.

В Україні зростають ціни на соняшникову олію, сіль та цукор: супермаркети оновили вартість продуктів у грудні - today.ua

Під впливом сильних покупок на фоні обмежених глобальних поставок цукру через затримки збору врожаю в ключових країнах-виробниках і оголошення Індією про зниження квоти на експорт цукру, ціни на продукт у всьому світі зросли.

В Україні цукор у супермаркетах коштує в середньому 34,27 грн за кг. Найдешевше цукор можна купити у Varus - за 33,60 грн за кг. Купити цукор у розфасовці 3 кг можна за 102,90 грн.

Олія рафінована "Олейна" коштує станом на 5 грудня 61,65 грн за 850 мл. Олія рафінована виробника "Щедрий дар" подорожчала до 65,61 грн за 850 мл. 

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

В Україні зростають ціни на соняшникову олію, сіль та цукор: супермаркети оновили вартість продуктів у грудні

Сіль морська харчова на початку грудня додала в ціні майже гривню. Ціна виросла з 31,70 грн/кг до 32,55 грн/кг. У Varus сіль коштує найдешевше - 27,50 грн/кг.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відключення електроенергії б'ють майже по усім галузям виробництва. Виробники яєць та м'яса вже попереджали про подорожчання своєї продукції у разі блекауту. Підприємства по виробництву соняшникової олії почали встановлювати турбіни для виробництва електроенергії та забезпечення безперебійного процесу переробки насіння олійних культур. За негативного сценарію можлива зупинка ліній фасування олії, яка призведе до перебоїв з постачання продукції в магазини, а потім до підвищення цін. 

Раніше стало відомо, які овочі в Україні найближчим часом подорожчають.