В Україні зріс попит на робітничі спеціальності: кого шукають роботодавці, і скільки платять

Автор: Лобанова Єлизавета

Тенденції на ринку праці в Україні за час війни змінилися. Попит на юристів, офіціантів, педагогів серед роботодавців знизився, тоді як "робочі руки" стають все більш затребуваними. Кількість актуальних вакансій у сфері робітничих спеціальностей у червні збільшилася на 20%.

В Україні зріс попит на робітничі спеціальності: кого шукають роботодавці, і скільки платять - today.ua

За даними порталу grc.ua, роботодавці найчастіше шукають монтажників, вантажників, комплектувальників та пакувальників товарів, електриків та кабельників.

"Робітники" потрібні у всіх регіонах, але найвищий попит спостерігається у Львівській, Дніпропетровській та Донецькій областях. Середня зарплата у цій сфері становить 13 700 грн. В Україні зріс попит на робітничі спеціальності: кого шукають роботодавці, і скільки платять Роботодавці готові взяти на роботу людей без досвіду роботи або з мінімальним досвідом. Досвід від 3 до 6 років потрібен лише у 4% актуальних вакансіях, а досвідченіші фахівці затребувані лише у 2% вакансіях.

У воєнний час багато українців залишилися без роботи, а робочу спеціальність можна здобути за короткий час.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Найчастіше роботодавці шукають монтажників - 14% від усіх пропозицій на порталі з пошуку вакансій, іншими за кількістю пропозицій вантажники – 13%, на третьому місці комплектувальники та пакувальники товарів – 10% від усіх актуальних вакансій.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому найвищі зарплати готові сплачувати слюсарям та механікам – близько 20,8 тис. грн. Найнижчі оклади у вакансіях на посаду комплектувальника – близько 10 тис. грн.

Раніше повідомлялося, який заробіток українцям пропонують на вихідні, і скільки платять.