В Україні знову підскочили ціни на вершкове масло та соняшникову олію: у яких супермаркетах продукти коштують дешевше

Автор: Лобанова Єлизавета

Ціни на продукти в Україні продовжують зростати з кожним місяцем. Разом із цінами на м'ясо, хліб та овочі у супермаркетах подорожчали і молочні продукти, у тому числі вершкове масло. Також у середині серпня виріс цінник і на олію.

В Україні знову підскочили ціни на вершкове масло та соняшникову олію: у яких супермаркетах продукти коштують дешевше - today.ua
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Так, якщо порівняти ціни в українських супермаркетах, то вершкове масло торгової марки Яготинське 73% подорожчало з 58,97 до 61,06 грн за пачку вагою 200 грам. А ось масло Селянське 72,5%, станом на 16 серпня, подешевшало з 64,42 грн до 63,20 грн за 200 грам. У середньому за місяць Яготинська олія стала дорожчою майже на 3 гривні. Найдешевше продукт коштує у супермаркетах Ашан – 60,50 грн за 200 г. В Україні знову підскочили ціни на вершкове масло та соняшникову олію: у яких супермаркетах продукти коштують дешевше Щодо цін на соняшникову олію, то вартість олії торгової марки "Щедрий Дар" підскочила з 62,87 грн до 64,73 грн за 870 мл. Олія "Олейна" рафінована подешевшала з 62,77 грн до 61,72 грн за 850 мл.

У липні рафіновану олію "Олейна" можна було купити в середньому за 62,40 грн за пляшку 850 мл. Різниця в ціні невелика, і можна сказати, що вартість олії залишається більш-менш стабільною. В Україні знову підскочили ціни на вершкове масло та соняшникову олію: у яких супермаркетах продукти коштують дешевше Раніше повідомлялося, на скільки в Україні підскочили ціни на яблука у супермаркетах в серпні.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців