В Україні знайшли спосіб виплатити пенсії у квітні без затримок

Пенсійний фонд України недоотримав фінансування з держбюджету у квітні, через що деяким пенсіонерам досі не виплатили пенсії за березень. Проте, попри війну, гроші громадянам обіцяють виплатити. На цьому наголосив міністр фінансів України Сергій Марченко.

В Україні знайшли спосіб виплатити пенсії у квітні без затримок - today.ua

За його словами, надходження до держбюджету у квітні скоротяться, але держава готова забезпечити всі соціальні витрати за рахунок військових облігацій та допомоги від міжнародних партнерів.

Потреби української армії є зараз пріоритетом, але позбавляти через це громадян пенсій та зарплат держава не буде.

"Ми готові максимально виконувати всі витрати. Насамперед – виплату пенсій, заробітних плат. Це захищені витрати, вони будуть здійснені в строк та в повному обсязі. Тому жодних підстав вважати, що будуть затримки, немає. Ми намагаємося максимально перекрити відсутність чи втрату доходів за рахунок інших джерел", – заявив Сергій Марченко.

Держбюджет України періодично поповнюється, у тому числі і виплатами за кредитами міжнародними партнерами, грантами та військовою допомогою, частина коштів з якої може піти на погашення пенсій.

Міністр фінансів додав, що на сьогодні йдуть переговори з партнерами про допомогу Україні на суму ще близько $8 млрд. Ці гроші насамперед спрямують якраз на поточні потреби.

Раніше повідомлялося, що українцям на окупованих територіях розповіли, як отримати пенсії та субсидії.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua