В Україні змінилися ціни на оренду квартир у великих містах: скільки коштує зняти житло у Києві та Львові

Ринок оренди у великих містах України в квітні практично не зрушив із місця. За словами ріелторів, подорожчали лише трикімнатні квартири. Ця тенденція особливо відчутна у Києві та Львові, зазначили аналітики Bird.

В Україні змінилися ціни на оренду квартир у великих містах: скільки коштує зняти житло у Києві та Львові - today.ua

За останні кілька місяців, вперше з початку повномасштабної війни, ринок оренди нарешті стабілізувався. Ціни підвищуються, але несуттєво. У тих регіонах, де був підвищений ажіотаж, вартість житла для оренди, знизилася, наприклад, в Ужгороді.

Експерти ринку зазначають, що протягом квітня медіана ціни майже непомітно збільшилася лише на трикімнатні квартири – на 3% у Києві та 1,6% у Львові. Цінники на 1-к та 2-к квартири, у порівнянні з березнем, не змінилися.

В Україні змінилися ціни на оренду квартир у великих містах: скільки коштує зняти житло у Києві та Львові

Скільки коштувала оренда квартир у Києві та у Львові у квітні

Київ

Середня вартість оренди 1-кімнатних квартир становила 9 000 грн, тоді як 2-кімнатні здають у середньому по 13 000 грн (залежно від району), а середній цінник на 3-кімнатні становив 20 600 грн.

Якщо порівнювати по районах, то традиційно найдешевше житло здається у Святошинському, Дніпровському та Деснянському районах. Максимальні ціни на оренду нерухомості встановлені у Печерському, Голосіївському та Шевченківському районах Києва.

Львів

Середня ціна оренди 1-кімнатної квартири у Львові склала 15 000 грн, двокімнатної – 16 000 грн, та 18 900 грн коштує оренда трикімнатної квартири.

Таким чином, у Києві вигідніше знімати однокімнатні та двокімнатні квартири, тоді як у Львові – трикімнатні.

Раніше повідомлялося, що у Києві знизилися ціни на вторинне житло.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com