В Україні впали ціни на полуницю

На ринках та прилавках магазинів України ціни на полуницю істотно змінилися. Погодні умови вплинули на вартість першої літньої ягоди.

В Україні впали ціни на полуницю - today.ua

Холод та дощі відсунули сезон дозрівання полуниці в Україні мінімум на два тижні. З цієї причини до кінця травня і протягом першої тижні червня 2021 року цінники на ягоду сягали 130 гривень за кілограм. Поступово, з наближенням сезону дозрівання полуниці на полях, вартість продукту знижувалася.

На початку другої декади червня ціни на полуницю буквально рухнули. За кілограм ягід просять від 35 до 40 гривень. Фермерські господарства продовжують збір полуниці, а це значить, що найближчим часом ягоди подешевшають ще більше.

Проте, за прогнозами експертів, очікувати цінників нижче 30 гривень за кілограм полуниці не доводиться, інакше фермери будуть працювати в збиток.

В Україні впали ціни на полуницю Після затяжних дощів, які обрушилися на всю територію України, частина врожаю полуниці була втрачена. Щоб не купити неякісні ягоди, слід вибирати щільні та ароматні плоди. М'яка і водяниста полуниця для вживання в їжу і консервування не годиться.

Дізнайтеся також, як виглядає небезпечна для здоров'я полуниця, яку вирощували із застосуванням пестицидів та інших небезпечних для людини отруйних речовин.