В Україні завершилася реєстрація на міжнародну допомогу від Норвезької ради: коли громадяни отримають свої виплати

Норвезька рада у справах біженців припинила прийом заявок від українців на отримання 6600 гривень допомоги. Наразі організація опрацьовує всі заявки та скоро перейде до виплат.

В Україні завершилася реєстрація на міжнародну допомогу від Норвезької ради: коли громадяни отримають свої виплати - today.ua

Анкети на отримання допомоги заповнювали українці, які проживають в населених пунктах, що постраждали через бойові дії, а також переселенці.

Виплати від Норвезької ради у справах біженців почнуть надходити на карти отримувачів після перегляду усіх заявок, яких кілька десятків тисяч.

Працівники Норвезької ради проведуть відбір з-поміж зареєстрованих громадян, адже не всі, хто зареєструвався, отримає допомогу. Йдеться про підтримку найбільш фінансово незахищених громадян.

В Україні завершилася реєстрація на міжнародну допомогу від Норвезької ради: коли громадяни отримають свої виплати

У разі виникнення додаткових запитань щодо виплат громадяни можуть звертатися за номером "гарячої" лінії організації: 0 800 302 007, або за електронною адресою  [email protected].

Чи буде ще один етап прийому заявок на отримання 6600 грн допомоги від Норвезької ради, поки невідомо.

В організації також повідомили, що нададуть фінансову допомогу релокованим підприємствам. Меморандум про це був підписаний з Міністерством економіки України.

Мінекономіки надасть Норвезькій раді у справах біженців (NRC) інформацію щодо таких суб’єктів господарювання, після чого NRC самостійно відбере підприємства для надання фінансової та інших видів допомоги.

Серед першочергових критеріїв відбору - підприємство має бути переміщено під час війни до Львівської або Тернопільської областей, мати чіткі бізнес-ідеї та потенціал для створення робочих місць, особливо серед молоді, жінок та осіб з інвалідністю. Допомога буде надаватися протягом 12 місяців.

Нагадаємо, в Україні відновили прийом заявок на допомогу від Червоного Хреста.

ДЖЕРЕЛОpmg.ua