В Україні запровадять нові штрафи до кінця війни: за що доведеться віддати понад 3000 грн

В Україні хочуть запровадити штрафи за порушення комендантської години та режиму світломаскування. Відповідний законопроект перебуває на розгляді Верховної Ради. Проте з його основними нормами можна ознайомитися вже зараз.

В Україні запровадять нові штрафи до кінця війни: за що доведеться віддати понад 3000 грн - today.ua

Зокрема, за різні порушення пропонується запровадити різні види штрафів. Наприклад, за перебування у певний період доби під час дії військового стану на вулицях та інших громадських місцях або за рух транспорту без спецперепусток та посвідчень можна буде отримати штраф у розмірі від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Це сума від 170 до 510 грн. В Україні запровадять нові штрафи до кінця війни: за що доведеться віддати понад 3000 грн Якщо українець порушить режим світломаскування, його можуть покарати штрафом у розмірі від 170 до 340 грн. Якщо таке правопорушення вчинить посадова особа, то суми штрафів збільшаться від 425 до 850 грн. За повторні порушення суми штрафів будуть: від 850 до 1700 грн; для посадових осіб – від 1700 до 3400 грн.

Введенням штрафів уряд хоче нагадати українцям про важливість дотримання дисципліни у воєнний час, зокрема перебування на вулиці під час комендантської години. Багато громадян через чотири місяці війни почали ігнорувати цю вимогу, але таким чином вони самі наражають себе на небезпеку.

Раніше повідомлялося, за що українцям доведеться віддати зі своєї кишені понад 13 тис. грн.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua