В Україні за тиждень до Нового року змінився курс долара: скільки коштує валюта в банках та обмінниках

У середу, 21 грудня, курс долара в Україні виріс у покупці на 10 копійок - до 40,25 грн/дол. Євро подорожчав на 3 копійки – до 42,30 грн/євро. Продати американську валюту в середньому можна за курсом 39,80 грн за дол., євро – за 41,60 грн за євро.

В Україні за тиждень до Нового року змінився курс долара: скільки коштує валюта в банках та обмінниках - today.ua

Деякі експерти раніше прогнозували, що напередодні Нового року американська валюта несуттєво, але подорожчає. Незважаючи на відсутність традиційного передноворічного попиту, на готівковий курс України впливають традиційні високі бюджетні витрати.

Якщо порівнювати курс у банках, то 21 грудня ПриватБанк і OTP Bank підвищили курс продажу долара на 5 копійок - до 39,85 грн/долар і 39,95 грн/долар відповідно. В Універсал Банку долар у продажу коштує 40 грн. Курс американської валюти в Укргазбанку піднявся до 40,2 грн. за долар, а в Райффайзен Банку - до 42,3 грн./долар. Тільки Укрексімбанк сьогодні знизив курс на 5 копійок – до 40,3 грн за долар. В Ощадбанку долар продають за 40,5 грн/долар. Серед великих банків найдорожчий долар продає ПУМБ – по 40,75 грн/долар.

В Україні за тиждень до Нового року змінився курс долара: скільки коштує валюта в банках та обмінниках

Керівник аналітичного відділу інвесткомпанії Concorde Capital Олександр Паращій спрогнозував незначну девальвацію гривні у найближчі два тижні. За його словами, напередодні Нового року та тиждень після долар може подорожчати ще на 50 копійок.

Раніше повідомлялося, що Monobank перестав видавати клієнтам валютні депозити.

ДЖЕРЕЛОunian.net