В Україні виявили ще одного виробника фальсифікованого вершкового масла: продукт постачали до шкіл та дитсадків

Вершкове масло - один із продуктів, який найчастіше фальсифікують в Україні. Держпродспоживслужба час від часу виявляє підроблене вершкове масло на прилавках магазинів та знімає його з виробництва. Нещодавно співробітники служби викрили ще одну марку вершкового масла.

В Україні виявили ще одного виробника фальсифікованого вершкового масла: продукт постачали до шкіл та дитсадків - today.ua

У складі масла, яке постачали до навчальних закладів Кіровоградської області, виявили рослинні жири замість тваринних.

Таке масло знайшли під час позапланових перевірок навчальних закладів щодо забезпечення дітей якісним та безпечним харчуванням у двох школах Олександрівського району (село Головківка, село Ізмайлівка).

Йдеться про масло ТМ "Красноградське", марки "Селянське" 73% жирності виробництва ТОВ "Богодухівський молзавод". Підприємство розташоване у Харківській області. В Україні виявили ще одного виробника фальсифікованого вершкового масла: продукт постачали до шкіл та дитсадків Експертиза показала, що продукт не відповідає вимогам ISO 17678:2010 щодо тригліцеридного складу. При виготовленні масла замість жирів тваринного походження виробники використовували рослинні, що є фальсифікацією продукції та порушенням чинного законодавства. У Держпродспоживслужбі ухвалили рішення про вилучення продукту.

Примітно, що Богодухівський молокозавод був уже неодноразово викритий у фальсифікації молочних продуктів, таких як: масло солодковершкове "Селянське" 73% жиру ТМ "Milker"; сир твердий "Вітязь" 50% ТМ "Красноградський"; масло солодковершкове "Селянське" 73% жиру (безпосередньо Богодухівського молзаводу).

Раніше повідомлялося, як до кінця 2021 року зміняться ціни на вершкове масло в Україні.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua