В Україні введуть нові тарифи на електроенергію вже через тиждень

В Україні вже наступного тижня буде вирішено питання з тарифами для населення на електроенергію, які хочуть зробити диференційованими для різних верств суспільства. Оновлена постанова про спеціальні зобов'язання на ринку електроенергії вирішить долю українців з 1 липня.

В Україні введуть нові тарифи на електроенергію вже через тиждень - today.ua

Глава Міністерства енергетики України Герман Галущенко зазначив, що стабільність дозволить побутовим споживачам планувати і вживати заходів з енергозбереження. За словами глави Міненерго, новий механізм формування тарифів на електроенергію буде представлений наступного тижня.

"Ми хочемо побачити стабільність тих тарифів на електроенергію і зробити диференційований підхід, який дасть можливість забезпечити соціально вразливу прошарок населення", - повідомив міністр.

В Україні введуть нові тарифи на електроенергію вже через тиждень Таким чином, окремо буде виділена категорія населення, яка споживає в місяць не більше 100 кіловат-годин електроенергії. Таким споживачам держава поверне пільговий тариф. Разом з тим, Галущенко не назвав ні розмір пільгового тарифу на електроенергію, ні розмірів очікуваних повних тарифів для тих українців, які споживають понад 100 кіловат-годин електроенергії на місяць.

Раніше в Міненерго розглядали різні варіанти підвищення тарифу на електроенергію. Зокрема, в одному варіанті пропонувалося встановити пільговий тариф для споживання до 300 кВт-година, в іншому - до 500 кВт-год. Є й інші передбачувані сценарії зміни тарифу на електроенергію. Нібито цей тариф тепер буде різним для різних регіонів. Зокрема, найдешевшим він буде для Києва, найдорожчим - для Івано-Франківська і Луганська.

Нагадаємо, в червні НКРЕКУ підвищила тарифи на електроенергію для постачальника останньої надії.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net