В Україні відновили прийом заявок на допомогу від Червоного Хреста: хто може отримати 16 000 грн.

В Україні відновили прийом заявок на фінансову допомогу від Червоного Хреста. В кінці лютого реєстрацію було припинено, проте 22 березня у Міністерстві у справах ветеранів повідомили про старт нового етапу допомоги.

В Україні відновили прийом заявок на допомогу від Червоного Хреста: хто може отримати 16 000 грн. - today.ua

Хто може отримати виплати від Червоного Хреста

Отримати 16 000 грн від Червоного Хреста та Мінветеранів на сьогоднішній день можуть лише ветерани. А саме — громадяни, які набули статусу особи з інвалідністю внаслідок війни І чи ІІ групи, згідно із законом "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та відомості про яких внесено до Єдиного держреєстру ветеранів війни.

Щоб отримати виплати, потрібно подати онлайн-заяву. Зареєструватись для отримання допомоги можна на платформі е-Ветеран, перейшовши за посиланням.

За інформацією організації, наприкінці лютого українці подали 10 тисяч заявок на виплати. У ході другого етапу проекту планують ухвалити ще 15 тисяч заявок.

Для заповнення заяви необхідно мати:

  • електронний підпис, заснований на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису;
  • міжнародний номер банківського рахунку (IBAN);
  • контактний номер (мобільний номер).

В Україні відновили прийом заявок на допомогу від Червоного Хреста: хто може отримати 16 000 грн.

Кожному, хто пройде реєстрацію та залишить свої дані, Червоний Хрест  виплачуватиме по 4 тисячі гривень протягом чотирьох місяців. Сумарний розмір допомоги складає 16 тисяч гривень.

Отримані гроші ветерани можуть витрачати на власний розсуд. Звітувати перед Червоним Хрестом не потрібно.

Якщо виплата не надійшла на зазначений вами у заяві банківський рахунок протягом семи робочих днів, за інформацією можна звертатися за телефоном до Мінветеранів: 380 (63) 227-14-56*.

Раніше повідомлялося, чому українські військовослужбовці не отримують "бойових" виплат.

ДЖЕРЕЛОeconomics.novyny.live