В Україні відкриється ринок землі для юросіб з 1 січня: як це вплине на вартість ділянок

Автор: Лобанова Єлизавета

Ринок землі в Україні з 1 січня відкриється для юридичних осіб. Це було заплановано ще задовго до війни. Міністр аграрної політики Микола Сольський розповів, чи вплинуть нові зміни на вартість земельних ділянок.

В Україні відкриється ринок землі для юросіб з 1 січня: як це вплине на вартість ділянок - today.ua

За словами очільника Мінагро, на українському ринку землі нічого не зміниться після того, як юридичні особи зможуть купувати угіддя сільськогосподарського призначення. Ціни залишаться такими, як є зараз. Чутки про те, що іноземці та агрохолдинги начебто все скуплять, не відповідають дійсності.

"Бабця і дідусь в селі не сидять і не чекають, аби продати свою землю саме юрособам. Тобто відбувається пусте необґрунтоване накручування. До речі, пайовиків вчергове не питають, чого вони хочуть. Коли починають волати про мораль і різного роду красиві гасла, точно під цим мається на увазі щось інше. Ми ж не кажемо виробникам техніки чи добрив, що вони не сьогодні мають гроші отримати, а потім. А от бабці з дідусями з їхньою землею як 20 років чекали, так іще почекають", – розповів Микола Сольський.

В Україні відкриється ринок землі для юросіб з 1 січня: як це вплине на вартість ділянок

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Так, з нового року купувати земельні ділянки сільськогосподарського призначення в Україні зможуть не тільки фізособи, як зараз, а й юридичні особи. При цьому будуть діятти обмеження: одна юрособа не зможе претендувати більше, ніж на 10 тис. га, й при цьому покупцями зможуть бути компанії виключно з українськими бенефіціарами.

Раніше повідомлялося, що українці підписали петицію з вимогою призупинити масовий розпродаж землі.