В Україні відкрився McDonald's нового формату: перші фото

McDonald's продовжує відновлювати роботу своїх закладів в українських містах. Крім того, у Львові відкрився зовсім новий ресторан, який мав розпочати приймати відвідувачів ще у березні 2022 року, але через війну дату відкриття перенесли. На сьогоднішній день у Львові працює 7 ресторанів McDonald's.

В Україні відкрився McDonald's нового формату: перші фото - today.ua

Новий заклад розташований на просп. Червоної Калини, 60-Б, у районі Сихова – найбільшому житловому масиві міста. Ресторан розрахований на 235 осіб: 155 місць у залі та ще 80 на терасі.

У залі для відвідувачів працюють 7 терміналів самообслуговування, більшість із яких двосторонні.

В Україні відкрився McDonald's нового формату: перші фото

Автомобілісти можуть купити бургери та іншу їжу на МакДрайві, де побудували дві лінії в'їзду, і вперше у Львові встановили цифрові дисплеї для меню.

В Україні відкрився McDonald's нового формату: перші фото

Також у цьому закладі є окрема кімната для послуги доставки McDelivery, де кур'єри забирають свої замовлення.

В Україні відкрився McDonald's нового формату: перші фото

У Львові після довгої перерви запрацювали ресторани на просп. Шевченка, 7 просп. Чорновола, 12, просп. Свободи, 35, на вул. Стрийська, 30-А (не працює на доставку), на вул. Володимира Великого, 24-А та по вул. Під Дубом, 7-Б (ТРЦ Forum Lviv).

Днями мережа швидкого харчування McDonald's відновила роботу в Івано-Франківську, Броварах та Білій Церкві.

В Івано-Франківську відкрився заклад на вул. Миколайчука Івана, 2, у Броварах – на вул. Київській, 239, у Білій Церкві – на просп. Незалежність.

Усі ресторани McDonald's працюють з 9:00 до 21:00, але під час повітряної тривоги закриваються, щоб працівники та відвідувачі могли перейти до найближчого укриття. При цьому клієнтам оперативно видадуть вже оплачені замовлення. Заклади відновлюють роботу приблизно через годину після скасування тривоги, однак якщо повітряну тривогу скасовують менш ніж за годину до закриття – ресторани відкриваються вже наступного дня.

Під час планових чи аварійних відключень електроенергії ресторани також припинятимуть роботу, а за годину після появи світла знову відчинятимуть двері.

У прес-службі McDonald's повідомляють, що протягом наступних двох місяців в Україні мають відкритися ще два заклади, які були майже повністю добудовані і мали розпочати роботу на початку 2022 року. Точних дат та локацій поки що не називають.

Раніше повідомлялося про відкриття ресторанів McDonald's у Борисполі та Тернополі.

ДЖЕРЕЛОubr.ua