В Україні вдвічі зменшився розмір субсидії: озвучені нові суми

Середній розмір субсидії в квітні 2021 року зменшився в два рази. Пов'язано це з закінченням опалювального сезону. На сьогоднішній день більшість громадян отримують 923 грн субсидії на руки.

В Україні вдвічі зменшився розмір субсидії: озвучені нові суми - today.ua

За квітень 2,7 млн українських сімей отримали державну допомогу на оплату комунальних послуг, на що з державного бюджету було виділено 2,49 млрд грн. Субсидії виплачувалися і в грошовій, так і в безготівковій формі.

З 1 травня вимоги до субсідіантів посилилися, і їм заново потрібно подавати документи на оформлення виплат. Тепер все субсидії будуть виплачуватися тільки в готівковій формі. Процес оформлення і нарахування виплат займатиме всього 10 днів. Якщо раніше документи розглядали спеціальні комісії по кілька місяців, то тепер цим питанням займуться органи соціального захисту населення. В Україні вдвічі зменшився розмір субсидії: озвучені нові суми Субсидії для домогосподарств будуть призначатися і в тих випадках, коли член сім'ї зареєстрований, але не проживає за місцем реєстрації. Для цього необхідно надати певні докази - довідку з місця проживання або роботи за новою адресою.

Крім того, органи соцзахисту зможуть призначати субсидії у випадках розділених рахунків, коли за однією адресою проживає два домогосподарства.

Заповнені бланки на субсидії можна відправити поштою на адресу органу соціального захисту населення, або відправити через електронний сервіс, який розміщений на офіційному сайті Мінсоцполітики. Для переоформлення житлової субсидії на наступний період потрібно заповнити форму заяви та декларації.

Раніше повідомлялося, як вплине на отримання субсидії зміна постачальника газу .

ДЖЕРЕЛОslovoidilo.ua