В Україні вдвічі подорожчала цвітна капуста: скільки коштує овоч на ринках

Автор: Лобанова Єлизавета

Вартість цвітної капусти в українських магазинах і на ринках за останній рік зросла в два рази. На оптовому ринку капусту можна купити за 55 грн/кг, тоді як рік тому вона коштувала максимум 25 грн/кг.

В Україні вдвічі подорожчала цвітна капуста: скільки коштує овоч на ринках - today.ua

Інші сорти капусти подорожчали не так сильно. Так, за пекінську і білокачанну капусту потрібно віддати в середньому 10 грн/кг, за краснокочанну - 18 грн /кг.

Площі під засів капусти в Україні з кожним роком збільшуються. У нас в країні вирощують всі сорти, в тому числі і брокколі, і різнобарвну гібридну капусту, яка коштує близько 200 грн /кг. В Україні вдвічі подорожчала цвітна капуста: скільки коштує овоч на ринках Цвітна капуста містить втричі більше вітаміну C, ніж білокачанна, а також відрізняється протизапальними властивостями. Овоч стимулює роботу мозку і підходить для тих, хто сидить на дієті. Цвітну капусту можна вживати як в сирому, так і вареному або запеченому вигляді. За допомогою цвітної капусти в свій раціон можна домогтися зниження рівня холестерину і зміцнити судини.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Важливо вміти правильно обирати якісну кольорову капусту. Овоч повинен мати щільну головку (суцвіття) світлого кольору, без темних плям, трохи прикриту листям. Найбільше нітратів накопичується в качані і верхніх листях капусти, тому їх краще зривати і не їсти.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Раніше повідомлялося, як приготувати млинці з цвітної капусти на сніданок або обід.