В Україні ціни на капусту зросли у шість разів: скільки коштує овоч у серпні

Автор: Лобанова Єлизавета

Білокачанна капуста в Україні цього тижня почала дорожчати. Відпускні ціни на овоч зросли до 22-27 грн/кг, що в середньому на 10% вище, ніж тиждень раніше, і у шість разів більше, ніж рік тому.

В Україні ціни на капусту зросли у шість разів: скільки коштує овоч у серпні - today.ua

Основною причиною цінового зростання в сегменті білокачанної капусти стало те, що середні сорти капусти поступово йдуть з ринку, а збирати пізні фермери планують розпочати в останній тиждень серпня.

Крім того, через війну порушено деякі ланцюжки збуту овочів на ринки, що також вплинуло на подорожчання овочів.

На сьогоднішній день білокачанна капуста в Україні вже коштує в середньому у 6 разів дорожче, ніж у серпні минулого року.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ціни мають впасти на початку осені, коли фермери зберуть новий урожай, проте очікувати на рекордне падіння не варто. Восени ціни на всі овочі поповзуть нагору. Урожай цього року не найкращий через посуху в деяких регіонах. Крім того, площі під цією культурою цього сезону істотно знизилися. В Україні ціни на капусту зросли у шість разів: скільки коштує овоч у серпні Якщо порівнювати ціни на капусту в українських супермаркетах, то якщо у липні молода капуста коштувала 30,93 грн за кг, а білокачанна – у середньому 27,40 грн/кг, то у серпні магазини реалізують молоду капусту по 35,25 грн у середньому, а білокачанну – по 34 грн. Однак у деяких супермаркетах вартість капусти доходить до 45 грн за кг.

Раніше повідомлялося, які овочі в Україні у серпні подешевшали.