В Україні різко подорожчав хліб: супермаркети оновили цінники

Автор: Лобанова Єлизавета

Ціни на хліб в Україні зростають із початку війни. Зокрема, найбільше подорожчав пшеничний хліб. Середня вартість 650-грамового буханця, станом на 10 жовтня, становить 31,35 грн. Це на 2 гривні дорожче, ніж у вересні.

В Україні різко подорожчав хліб: супермаркети оновили цінники - today.ua

Нинішній цінник на пшеничний хліб – найвищий за останні 5 років. Експерти не відкидають, що до нового року його ціна зросте ще на 5-10%. Зростання цін, зокрема, пов'язують із відкриттям "зернового коридору".

На сьогоднішній день найдешевше пшеничний хліб продається в супермаркетах Мегамаркет (30,70 грн) та Novus (31,99 грн). У Metro хліб пшеничний "Цар Хліб" нарізний коштує 33,39 грн, тоді як у вересні цінник був ще 31,69 грн за 600 г хліба.

В Україні різко подорожчав хліб: супермаркети оновили цінники

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців

Станом на 1 жовтня, буханець пшеничного в середньому коштував 30,35 грн. Це означає, що за 9 днів вартість хліба зросла на 1 грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

З початку війни вартість хліба та хлібопродуктів зросла на 15-20%. Це досить невелике зростання, порівняно з цінами на інші продукти. Пекарям вдається суттєво не піднімати ціни на хліб завдяки пільговим цінам на газ, якими вони користуються. Ці пільгові ціни відповідно до урядової ухвали діятимуть до 30 квітня 2023 року.

Раніше повідомлялося, що в Україні знизилися ціни на деякі крупи та макарони.