В Україні рідкісну монету номіналом 50 копійок продають за 9000 гривень: у чому її особливість

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні унікальну монету номіналом 50 копійок 1992 року випуску продають на аукціоні за 9 001 грн. Ця монета має рідкісний штамп 2.1БАм, чим і обумовлена її висока вартість.

В Україні рідкісну монету номіналом 50 копійок продають за 9000 гривень: у чому її особливість - today.ua

За словами продавця 50-копійчаної монети, виготовлено її з латуні. Реставрація монети не проводилася. Дефекти видно на фото.

Особливістю штампу 2.1БАм є малий товстий герб на аверсі, третє зерно першого колоса замкнуте, верх правого нижнього листа має зазубринку, а в гроно №3 на реверсі - 4 ягоди. Гурт гладкий.

В Україні рідкісну монету номіналом 50 копійок продають за 9000 гривень: у чому її особливість

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

Це один із найрідкісніших різновидів 50-копійчаних монет. Серед нумізматів вона дуже цінується. Вартість таких монет стартує від 9000 грн.

Аукціон по цій монеті триватиме ще 8 днів. Не виключено, що за цей час вартість монети ще зросте. Продавець готовий особисто передати монету новому власнику в Одесі, або надіслати по Новій пошті.

В Україні рідкісну монету номіналом 50 копійок продають за 9000 гривень: у чому її особливість

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо ви виявите у себе в скарбничці таку монету, або інші рідкісні 50 копійок, наприклад з малим гербом та чотирма ягодами, то можна їх продати через аукціони Violity, Crafta, форум "Монети ІТК" або групи в соцмережах. Вартість монет може бути різною, все залежить від наявності дефектів та браку, а також від штампу. Найдорожчі 50-копійкові монети зі штампами 2.1БАм та 3ВАг.

Раніше повідомлялося, що монету номіналом 50 копійок зі штампом 4ААм (англійський карбування) продають на аукціоні майже за 6000 грн.