В Україні рекордно стрибнули ціни на капусту

У торгових мережах рекордно виросли ціни на капусту. Лише за місяць вартість цього овочу зросла на чверть. Таким чином, капуста може випередити за темпами зростання ціни весь продуктовий ряд.

В Україні рекордно стрибнули ціни на капусту - today.ua

Про те, які зміни в ціноутворенні на популярні овочі сталися за місяць, розповіли в agronews, посилаючись на дані, наведені порталом minfin.

В Україні триває процес подорожчання продуктів. Та якщо більшість цін на продукти зростають безперервно, але непомітно, то капуста за місяць продемонструвала по-справжньому чемпіонський стрибок. Вартість цього популярного овочу зросла відразу на 10 гривень.

Так, якщо ще в січні кілограм молодої капусти коштував 38,90 грн, то у лютому його вартість зросла до 48,90 грн, тобто рівно на 10 грн.

В Україні рекордно стрибнули ціни на капусту

Значно менше, та все ж додала в ціні і капуста білокачанна. У січні її середня вартість становила 13,14 грн/кг. А в лютому вона вже зросла до 14,30. Розкид за цінами на цей товар доволі значний. Так, у Novus кіло капусти продають за 11,99 грн. А у Megamarket за такий самий продукт просять 17,90 грн.

Продовжують зростати і ціни  на моркву

За місяць її середня вартість зросла майже на 5 гривень: з 25,69 грн/кг до 30,22.

Наприклад, у мережжі Novus кілограм моркви продають за ціною 26,99 грн, а от у Megamarket за неї доведеться віддати майже на 7 гривень більше - по 33,90 грн/кг.

Нагадаємо, в торгових мережах вкотре подорожчали борошно, сіль та вершкове масло.

ДЖЕРЕЛОagronews.ua