В Україні рекордно подорожчала цибуля: ціни на овоч удвічі вищі за торішні

Ціни на цибулю на цьому тижні досягли рекордних показників. Овоч на оптових ринках продають за 7 грн /кг, що вище минулорічної ціни в 2,3 рази. Аграрії пов'язують такі високі ціни зі зниженням обсягу виробництва в 2021 році.

В Україні рекордно подорожчала цибуля: ціни на овоч удвічі вищі за торішні - today.ua

Ситуація, яка зараз складається на вітчизняному ринку, може призвести в подальшому до імпорту цибулі з інших країн. На даний час такої потреби немає, але якщо ціни на овоч виростуть ще на 10%, тоді імпорт стане актуальним.

Крім того, що посіви цибулі в 2021 році зменшили, так ще і вродила вона не найкращої якості. Цибуля пізніх сортів, яку традиційно вирощують в південних областях, постраждала від дощів, і дозріла водянистою.В Україні рекордно подорожчала цибуля: ціни на овоч удвічі вищі за торішні Поки українці роблять запаси на зиму, ціни підвищуватися на будуть, але після новорічних свят вартість коренеплоду буквально злетить. Все ще буде залежати від того, наскільки українські виробники зможуть забезпечити оптимальні умови для зберігання цибулі.

При зберіганні цибулі в домашніх умовах також потрібно дотримуватися ряду правил. Найкраще зберігати коренеплід в ящиках, сітках, тканинних мішках, кошиках, головне, не в поліетиленових пакетах. Тара повинна бути такою, щоб цибулини добре провітрювалися і не гнили.

Раніше повідомлялося, що в Україні вдвічі подорожчала цвітна капуста на ринках.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua