В Україні прогнозують несподівані ціни на полуницю вже у травні

Автор: Марченко Любов

В Україні вже до кінця травня нечувано впадуть ціни на полуницю. Вартість ягід може бути значно нижчою, ніж о цій порі торік. Вже зараз на ринку ягід спостерігається тенденція до стрімкого зниження цін.

В Україні прогнозують несподівані ціни на полуницю вже у травні  - today.ua

Такий прогноз дають аналітики порталу  EastFruit.

Так, за даними агроринку, ще наприкінці минулого тижня ціни ціни на полуницю, вирощену в плівкових теплицях, коливались у межах 100-130 грн за кілограм. Однак вже з початку тижня, що минає, верхня межа вартості полуниці знизилась до 100 гривень. А подекуди її можна придбати й за 50.

Таким чином, лише за кілька днів ціни на полуницю впали на 36%. І, судячи з усього, ця тенденція збережеться й найближчим часом. Адже вже з наступного тижня на ринок піде полуниця, вирощена під агроволокном. А її собівартість нижча за ту, що дозріває в теплицях. Відповідно, відпускна ціна ягоди неминуче знизиться.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

В Україні прогнозують несподівані ціни на полуницю вже у травні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, ціни формуватиме також і попит, а він цьогоріч очікується значно нижчим за минулорічний. Адже з України через війну виїхало близько 5 мільйонів громадян. І серед них – немало жінок з дітьми, які, власне, і є найактивнішими споживачами перших ягід. Отже ажіотажного попиту на них у цьому сезоні не очікується, і ціни на полуницю, очевидно, будуть нижчими за минулорічні.

Та водночас, цьому ціни на овочі, особливо ранні, цьогоріч очікуються доволі високі. Адже зазвичай рання городина надходить на ринки України із південних областей. А вони зараз під окупантами. Та й восени очікується дефіцит на томати, перець, баклажани та інші овочеві культури, які зазвичай везуть до нас із півдня.

Головне