В Україні продають курятину невідомого походження під маркою збанкрутілих “Гаврилівських курчат“

У магазинах Запороріжжя з'явилась курятина невідомого походження. Її продають під відомим в Україні брендом "Гаврилівські курчата". Однак підприємство "Агромарс", яке працювало під такою торговою маркою, зупинило своє виробництво ще на початку нинішнього року і зараз перебуває в процедурі банкрутства.

В Україні продають курятину невідомого походження під маркою збанкрутілих “Гаврилівських курчат“ - today.ua

Отже, хто тепер постачає на ринок курятину, прикриваючись колись популярним брендом, невідомо. Самозвані "Гаврилівські курчата" з'явились у торгових точках Запоріжжя. А поставляє їх туди, якщо вірити документам, ТОВ "Меритон", що зареєстроване в Маріуполі.

Де і в якого виробника бере їх, у свою чергу, "Меритон", наразі невідомо. Так само, як і невідомо, що там із термінами придатності і хімічним вмістом курятини, яка продається людям під маркою "Гаврилівських курчат".

В Україні продають курятину невідомого походження під маркою збанкрутілих “Гаврилівських курчат“

Однак підприємство у Борисполі, яке вирощувало на продаж бройлерів під такою торговою маркою, не працює вже майже рік.

"Я працювала раніше менеджером на Бориспільському заводі, зараз завод не працює, все закрили, а нас всіх звільнили. Наскільки знаю, курка не поставляється”, – прокоментувала ситуацію з "Гаврилівськими курчатами" колишня співробітниця підприємства Ольга Лазарєва.

У тому, що "Агромарс" не працює і зараз проходить процедуру банкрутства, можна переконатись і з реєстру судових рішень.

Тепер, очевидно, співробітникам Держпродспоживслужби доведеться поближче познайомитись із цією продукцією, і з таємницею її походження. На перший погляд уся ця історія із воскреслими "курчатами" відгонить містикою. Але це, радше, звичайний фальсифікат, який нахабно проштовхують на ринок.

Нагадаємо, ще на початку 2021 року, у січні, стало відомо про припинення роботи підприємства "Агромарс".  Виробництво "Гаврилівських курчат" припинили через гостру нестачу кормів для птиці і відсутність опалення на птахофабриці.

ДЖЕРЕЛОagrotrend.com.ua