В Україні посилили графіки стабілізаційних відключень: у яких областях електроенергію подаватимуть по-новому

У четвер, 15 грудня, на українців чекають аварійні відключення електроенергії в Одесі, а в Київській, Дніпропетровській та Донецькій областях будуть екстрені відключення світла. Про це повідомили у "Укренерго".

В Україні посилили графіки стабілізаційних відключень: у яких областях електроенергію подаватимуть по-новому - today.ua

Зазначається, що у Києві сьогодні діятимуть жорсткіші графіки стабілізаційних відключень. Так, відповідно до нових графіків електроенергії на киян чекають два-три відключення на добу по 3-4 години. За словами гендиректора Yasno Сергія Коваленка, ситуація залишається досить напруженою, тому поки що столиця не може повернутися до чотиригодинних слотів. На сьогоднішній день у Києві діють три групи відключень.

В Україні посилили графіки стабілізаційних відключень: у яких областях електроенергію подаватимуть по-новомуВ Україні посилили графіки стабілізаційних відключень: у яких областях електроенергію подаватимуть по-новомуВ Україні посилили графіки стабілізаційних відключень: у яких областях електроенергію подаватимуть по-новому

У Львові, наприклад, електроенергію подаватимуть чотири через чотири години, на Черкащині – три через три, на Вінниччині - чотири через дві.

На Закарпатті ситуація зі світлом цього тижня трохи покращала. У регіоні діють три черги погодинних відключень та одна додаткова. 15 грудня планується по 4 відключення для кожної черги три через три години.

Як відомо, в Україні 13 грудня повернувся до роботи в мережі атомний блок потужністю 1000 МВт. Він перебував на відновлювальному ремонті з 23 листопада, дня наймасштабнішого російського удару по енергетиці. Блок було запущено, а значить, вже буквально днями вдасться вийти на планові відключення у всіх регіонах.

Раніше повідомлялося, кому з 1 січня можуть підвищити тариф на електроенергію вдвічі.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com