В Україні подорожчали огірки: за скільки продають овоч на ринках наприкінці червня

В Україні зросли ціни на огірки. Причин кілька. Насамперед на вартість овочів вплинули погодні умови. Також цього року фермери скоротили посів огірків.

В Україні подорожчали огірки: за скільки продають овоч на ринках наприкінці червня - today.ua

Огірки на ринках подорожчали до 30-45 грн/кг, що в середньому на 33% дорожче, ніж тиждень тому, та у 6 разів дорожче, ніж у червні 2021 року.

В основному зараз продають тепличні овочі, ґрунтові ще не дозріли. У стаціонарних теплицях проводяться зачистки ґрунту напередодні підготовки до другої сівозміни, що спричинило значне скорочення зборів урожаю. Крім того, цього сезону багато комбінатів відмовилися вирощувати огірки другої сівозміни і висадили томати. В Україні подорожчали огірки: за скільки продають овоч на ринках наприкінці червня За словами експертів, ціни на огірки обов'язково впадуть, як тільки встановиться сприятлива погода. Також незабаром збільшаться поставки огірків із літніх теплиць та ґрунтових овочів.

Ще два тижні тому кілограм огірків можна придбати за 25 грн. При цьому решта ранніх овочів цього року досить дорогі. Молода капуста нового врожаю продається по 35-40 грн/кг, буряк – по 40 грн за кг, цибуля – 15-20 грн за кг.

Раніше повідомлялося, що в Україні впали ціни на черешню, і ягода продається дешевше, ніж рік тому.

ДЖЕРЕЛОunian.net