В Україні подорожчало сало: скільки коштує кілограм наприкінці вересня

Автор: Лобанова Єлизавета

Сало та м'ясо в Україні стрімко дорожчають. За рік сало зросло у ціні на 26%. Ще у серпні кілограм сала коштував у середньому 209,81 грн, а на сьогоднішній день сало продають по 217,93 грн за кг, що на 8,12 грн дорожче.

В Україні подорожчало сало: скільки коштує кілограм наприкінці вересня - today.ua

Якщо порівнювати ціни по супермаркетах, то солоне сало в Metro, станом на 26 вересня, продають по 224,9 грн/кг, в Auchan – 229,9 грн/кг, в Novus – 199 грн/кг.

Домашнє сало коштує дешевше, в середньому 180 грн за кг, що на 26 грн дорожче, ніж у серпні. В Україні подорожчало сало: скільки коштує кілограм наприкінці вересня Вже четвертий місяць поспіль вартість сала не знижується. Останнє здешевлення було ще у травні, коли вартість солоного сала знизилася із 186,77 грн/кг до 182,5 грн/кг. Далі ж було лише зростання. Найбільший стрибок цін стався у серпні, коли кілограм сала подорожчав із 190,75 грн до 209,81 грн (+19,06 грн).

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Подорожчання сала пов'язане із певним дефіцитом свиней в Україні. Поросята виросли в ціні, багато великих українських свинокомплексів, які розташовані на тимчасово захоплених територіях, не працюють, тому свинини і сала виробляється зараз менше, і ціни, відповідно, зростають.

Популярні зараз

Аномальна спека посилиться: стало відомо, коли в Україні знизиться температура повітря

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Раніше повідомлялося, на скільки знизяться ціни на гречку в Україні найближчим часом.