В Україні почали зростати ціни на картоплю

На завершення другого весняного місяця в Україні почали зростати ціни на картоплю. У цьому немає нічого дивного, оскільки вартість картоплі залежить не лише від витрат на вирощування та збирання врожаю, а й від витрат на зберігання. А вони навесні ростуть.

В Україні почали зростати ціни на картоплю - today.ua

Як змінилися ціни на картопля, розповіло видання znaj.ua, посилаючись на інформацію з порталу minfin.

Як з'ясувалося, середня вартість картоплі в останніх числах квітня трохи зросла порівняно з тією середньою ціною, що була в березні. Так, зараз середня ціна на картоплю становить 10,24 грн/кг, а у березні вона була 10,10 грн/кг. При цьому вартість у торгових мережах відрізняється майже вдвічі. Так, у мережі Varus кілограм картоплі можна придбати за 8,70 грн. А от у Megamarket за кілограм цього ж коренеплоду доведеться віддати 13,90 грн.

Водночас, рожева картопля навіть трохи подешевшала порівняно з березнем. Так, зараз вона коштує 11,32 грн/кг, тоді як місяць тому її ціна була на 50 копійок дешевшою.

В Україні почали зростати ціни на картоплю

А ось молода картопля значно знизилася в ціні. У березні за кілограм молодої картоплі треба було віддати 23,02 грн. А зараз той самий товар уже продають по 14,50 грн.

Нагадаємо, досвідчені городники розповіли, що можна посадити між рядами картоплі для того, щоб вона краще зростала, і щоб захистити її від хвороб.

ДЖЕРЕЛОznaj.ua