В Україні почали дешевшати огірки: експерти втішили оптимістичним прогнозом

Автор: Лобанова Єлизавета

Ціни на тепличні огірки в Україні на сьогоднішній день в середньому на 25% вищі, ніж наприкінці травня минулого року. Проте станом на 26 травня огірки коштують на 16% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня. Тепла погода сприяє збільшенню врожая огірка в українських тепличних комбінатах, і відповідно ціни падають.

В Україні почали дешевшати огірки: експерти втішили оптимістичним прогнозом  - today.ua

За словами аналітиків проекту EastFruit, українські тепличні комбінати зараз реалізують огірки за ціною 55-90 грн/кг. Ціни падають, огірків на ринках більше, проте попит поки що невисокий.

Здешевлення огірків спровоковано стрімким сезонним збільшенням пропозиції овочів на ринку. Місцеві оптові компанії та роздрібні мережі поки що ведуть закупівлі невеликими партіями, враховуючи невисокий попит кінцевого споживача. Незабаром з'являться ґрунтові огірки, і ціни стануть ще нижчими, оскільки сумарні обсяги збору овоча будуть зростати.

У супермаркетах на сьогоднішній день кілограм огірків у середньому коштує 79,99 грн. Огірки гладкого ґатунку продаються по 94,53 грн за кг. В наявності у торгових мережах також є огірки короткоплідні, колючі, довгоплідні, огірки сорту "Естафета". Їхня вартість коливається від 79 до 107,75 грн за кг.

Популярні зараз

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Названо тарифи на газ з 1 травня: інформація від усіх постачальників

Укренерго запровадило графіки відключення електроенергії у всіх регіонах

НБУ оголосив про масове закриття банківских відділень

В Україні почали дешевшати огірки: експерти втішили оптимістичним прогнозом

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У червні очікується зниження цін на всі сезонні овочі та фрукти, оскільки наближається врожай ґрунтових огірків, полуниці, а також нового врожаю цибулі, капусти, моркви, картоплі, які зараз у дефіциті і продаються за шаленими цінами.

Раніше повідомлялося, що в АТБ обвалилися ціни на яйця та соняшникову олію наприкінці травня.