В Україні почалася затримка пенсій

Новый 2022 рік стартував в Україні із затримкою пенсій. Українці масово скаржаться, що не отримали виплати ані в ті дні, що були їм призначені, ані в наступні. Дехто чекає на гроші вже тиждень, однак їх досі немає. У Пенсійному фонді кажуть що все гаразд, і жодних підстав для занепокоєння немає.

В Україні почалася затримка пенсій - today.ua

Пенсійний фонд щодня звітує на своїй сторінці у Facebook про фінансування січневих виплат. Щодень до суми виділених коштів приростає ще по кілька мільярдів гривень. Так, на середу, 12 січня, було профінансовано 20,8 млрд січневих пенсій. А вже у четвер, 13 січня, Пенсійний фонд відзвітував, що від початку січня на пенсії громадянам вже відправили  24,7 млрд.

"Виплату пенсій буде проведено у визначену кожному пенсіонеру дату виплати в установленому порядку", - йдеться у повідомленні прес-служби Пенсійного фонду.

Однак парадні звіти Пенсійного фонду викликали у громадян хвилю обурення. Як з'ясувалось, багато людей яким пенсія мала прийти ще в перших числах січня, досі її не отримали.

В Україні почалася затримка пенсій В Україні почалася затримка пенсій

"Пенсія на дитину інваліда була 5-6, сьогодні 13 нарахувань немає. Де пенсія??!!", "13 число, пенсії за 7 досі немає...", "Торік за 7 число прийшли гроші 14 січня", "Зеленський, люди без грошей сидять,це нормально?!", "Чому так сильно затримують соц пенсії по інвалідах, хочете другий Казахстан!!!", - пишуть громадяни у коментарях.

При цьому людей лише трохи заспокоює той факт, що на початку минулого року також були затримки із виплатою пенсій. Але згодом Пенсійний фонд надолужив відставання.

Пенсійний фонд також не залишився байдужим до цих публікацій. Прес-служба ПФ завірила громадян, що виплати йдуть за графіком, і всі українці отримають пенсію в те число, яке їм призначено для виплат.

В Україні почалася затримка пенсій

"Шановні дописувачі! Пенсійний фонд України відповідально заявляє про відсутність затримок з фінансуванням пенсій. З повагою - пресслужба Пенсійного фонду України", - написали у відповідь.

Нагадаємо, в Україні підвищать мінімальну пенсію до 3000 гривень вже цьогоріч.

ДЖЕРЕЛОhvylya