В Україні по-новому діятимуть відключення електроенергії: які зміни чекають на споживачів

В Україні внаслідок ракетних ударів ворога знищено близько половини об'єктів енергетичної інфраструктури. З моменту останньої атаки, що припала на 23 листопада, енергетикам вдалося під'єднати до живлення більшу частину споживачів. Наразі вдалося забезпечити 75% споживання. Проте чверть від загальної потреби в електроенергії досі залишається в дефіциті. Через це відключення електроенергії триватимуть і надалі. Але Укренерго змінює тактику цих відключень.

В Україні по-новому діятимуть відключення електроенергії: які зміни чекають на споживачів - today.ua

Про це повідомили в Telegram-каналі компанії Укренерго.

Відтепер Укренерго не зазначатиме, які види відключень застосовувати: планові чи аварійні. Це вирішуватимуть самі обленерго на місцях. Крім того, тепер обленерго щодня отримуватимуть від Укренерго ліміт споживання електроенергії, в який вони муситимуть "вписатися" з усіма своїми споживачами.

"Зараз ми змінили тактику, і доводимо до обленерго не те, на скільки мегават треба обмежити споживання в кожній області, а навпаки, яким є ліміт споживання в області", – розповів у ефірі національного телемарафону голова правління Володимир Кудрицький.

В Україні по-новому діятимуть відключення електроенергії: які зміни чекають на споживачів

При цьому диспетчери обленерго стежитимуть за тим, щоб область не перевищила свого ліміту. Водночас, обленерго само вирішуватиме, кого йому вимкнути в першу чергу, кого у другу, а кого взагалі не вимикати.

"Нагадуємо, що зараз кожен українець, в будинок якого повернулось світло, може допомогти швидше повернути його іншим, просто ощадливо споживаючи електроенергію”, – наголосили енергетики.

Нагадаємо, українцям розповіли, куди буде націлена чергова ракетна атака агресора. Директор ДПЕК Дмитро Сахарук вважає, що ворог цілитиме в об'єкти енергетики, які були не добиті ним у попередні рази. Він намагатиметься зруйнувати їх настільки, щоб вони втратили свою функціональність.

ДЖЕРЕЛОvlasti.net