В Україні підвищаться ціни на проїзд в маршрутках: перелік міст, де у вересні подорожчають тарифи

Жителям декількох міст України варто приготуватися до подорожчання проїзду в маршрутках. Ще в серпні чиновники анонсували зростання цін на квитки на 50%, і вже з вересня подорожчання відбудеться.

В Україні підвищаться ціни на проїзд в маршрутках: перелік міст, де у вересні подорожчають тарифи - today.ua

В Одесі з 15 вересня проїзд в маршрутних автобусах, які курсують по місту, подорожчає до 10-11 гривень, в залежності від району. Про це місцевих жителів заздалегідь попередили. Зараз одесити платять за проїзд 7 грн, адже в останній раз ціни на проїзд в місті підвищувалися ще три роки тому.

У Бердянську Запорізької області вартість проїзду виросте з 6 грн до 8 грн. Точної дати підвищення жителям ще не озвучили, але станеться це найближчим часом.

У Павлограді Дніпропетровської області вартість проїзду в залежності від дальності маршруту становитиме від 7 грн до 9 гривень. На сьогоднішній день за проїзд у маршрутці місцеві жителі платять 6 грн. В Україні підвищаться ціни на проїзд в маршрутках: перелік міст, де у вересні подорожчають тарифи Подорожчає проїзд до кінця поточного року і в Сєвєродонецьку Луганської області. В даний час ціна проїзду становить 5 гривень. Перевозити пасажирів за таким тарифом перевізникам давно невигідно.

У Києві ціни на проїзд на початку літа вже підняли до 10 грн, проте не на всіх маршрутах. До лютого 2022 роки там, де квиток коштував 8 гривень, буде встановлена ціна - 12 гривень. Проїзд по 10 гривень подорожчає до 15 гривень.

Раніше повідомлялося, що маршрутки в столиці почали обладнувати за новими стандартами, зі зручностями для пасажирів.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua