В Україні перестав існувати великий комерційний банк: що буде із вкладами його клієнтів

Автор: Марченко Любов

Великий комерційний банк, який ще навесні цього року посідав місце у першій п'ятірці українських банків, перестав існувати. Альфа-банку більше немає. Зараз у банку триває процедура зміни його підпорядкування. Водночас влада запевняє, що клієнтам банку немає сенсу непокоїтись за свої вклади. Усі вони будуть збережені, і бігти забирати свої гроші не варто.

В Україні перестав існувати великий комерційний банк: що буде із вкладами його клієнтів - today.ua

Про це повідомив в ефірі Національного телемарафону  радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

За його словами комерційний Альфа-банк перестав існувати. Але натомість з'явився державний Sense банк. Зараз якраз активно триває процедура його націоналізації. Вона відбувається у суворій відповідності закону. Отже клієнти Альфа-банку взагалі не мають ніяких причин для занепокоєння: усі їхні гроші залишаться на місці.

"Альфа-банк пройшов ребрендинг. Сьогодні це вже Sense банк. Там вже йдуть процедури щодо націоналізації як такої. Націоналізація Альфа-банку виглядатиме не так, як ПриватБанку, тому що там набагато менше коло фізичних осіб, які мають вклади тощо", - заявив Подоляк.

Популярні зараз

Американські спецпризначенці вчать українську мову: навіщо їм це потрібно

“Податок на Forbes“: доларових мільярдерів хочуть змусити віддати 2% від їхніх статків

Стало відомо, чи зміняться тарифи на комунальні послуги в Україні з 1 травня

В Україні виник дефіцит досвідчених фахівців: названі найбільш затребувані професії

В Україні перестав існувати великий комерційний банк: що буде із вкладами його клієнтів

Націоналізація банку не зачепить інтересів його клієнтів. Отже серед них, як фізичних, так і юридичних осіб, немає ніякої паніки. Їхні гроші відтепер – під захистом держави.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

До речі, колишній Альфа-банк належить до системно важливих. Станом на 1 березня 2022 року він входив до першої п'ятірки у списку із 69 українських банків.

Нагадаємо, Ощадбанк і ПриватБанк масово закривають свої відділення. Причому причина закриття – не лише у війні та окупації частини територій України, а й у тому, що зараз активно триває процес цифровізації банківських послуг. Через це клієнти дедалі частіше використовують інтернет-банкінг і рідше звертаються безпосередньо у відділення банків.