В Україні оновили перелік тимчасово окупованих територій для виплат ВПО: хто може розраховувати на допомогу

Міністерство з реінтеграції тимчасово окупованих територій оновило перелік громад у районах бойових дій та на тимчасово окупованих територіях, мешканці яких отримують виплати ВПО. Цей список оновлюється щомісяця.

В Україні оновили перелік тимчасово окупованих територій для виплат ВПО: хто може розраховувати на допомогу - today.ua

На сьогоднішній день до нього входять дев'ять областей. Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (56), Дніпропетровської (10), Луганської (37), Запорізької (64), Херсонської (49), Миколаївської (26), Сумської (19), Чернігівської (4) областей. Загалом у переліку 331 громада.

Усі внутрішньо переміщені особи цих регіонів у грудні отримають грошову допомогу від держави.

За виплатами у розмірі 3000 грн - для осіб з інвалідністю та дітей, а також 2000 гривень для решти громадян внутрішньо-переміщеним особам радять звертатися до своєї військової адміністрації (особисто або через гарячу лінію).

В Україні оновили перелік тимчасово окупованих територій для виплат ВПО: хто може розраховувати на допомогу

Як відомо, в Україні ретельно перевіряють ВПО на місцях їхньої тимчасової реєстрації. Тим, хто не зможе підтвердити своє проживання у місці тимчасової реєстрації протягом 10 днів, скасують матеріальну допомогу від держави.

Однак, крім виплат 2000 та 3000 грн, переселенці можуть розраховувати на допомогу з безробіття (якщо втратили роботу), також на субсидію на оплату комуналки. Малозабезпечені сім'ї мають право на окрему фінансову допомогу.

Раніше повідомлялося, як пенсіонери та переселенці можуть отримати безкоштовні продуктові набори.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua