В Україні обвалилися ціни на помідори через імпорт на фоні війни

В Україні у середині червня знизилися ціни на тепличні помідори. Місцева продукція українських фермерів почала сильно конкурувати з імпортною. Таким чином, вартість кілограма помідорів за останні два тижні впала з 50-80 грн/кг до 30-50 грн/кг.

В Україні обвалилися ціни на помідори через імпорт на фоні війни - today.ua

На середину червня тепличні овочі з Туреччини продаються в Україні за ціною 30-40 грн/кг. Томати з Польщі та Нідерландів віддають за 50 грн/кг. Українські городники змушені знижувати ціни нижче за 40 грн за кг, щоб продати свій товар. В Україні обвалилися ціни на помідори через імпорт на фоні війни Крім імпорту, на цінник впливає сезонність. У червні на прилавках почала з'являтись продукція з тепличних господарств України. Ще одним фактором обвалу цін на томати є значне зниження попиту на овочі через масовий виїзд українців за кордон. Доходи населення, що залишилося в країні, знизилися, а значить купівельна спроможність також впала. Люди купують найнеобхідніші продукти, і найдешевші овочі та фрукти. З окупованих регіонів України вивезти томати наразі неможливо.

Нещодавно стало відомо про те, що в окупованому Мелітополі рашисти не дозволили фермерам вивезти продукцію на продаж у Запоріжжя, і аграріям довелося викинути 2 тонни помідорів на звалище.

Раніше повідомлялося, що Україні різко подорожчало м'ясо та молочні продукти.

ДЖЕРЕЛОunian.net