В Україні більше не будуть підвищувати пенсійний вік, - Лазебна

Автор: Марченко Любов

Глава Мінсоцполітики Марина Лазебна вважає, що в Україні немає сенсу підвищувати пенсійний вік. Адже у нас мала тривалість життя, і люди на пенсії і так довго не живуть. Таку думку міністр висловила в ефірі одного з українських телеканалів.

В Україні більше не будуть підвищувати пенсійний вік, - Лазебна - today.ua

Марина Лазебна вважає, що всі розмови на тему підвищення пенсійного віку для українців не мають сенсу, і вона особисто їх не схвалює. Що ж стосується підвищення пенсійного віку для жінок, яке відбулося з 1 квітня, то це – завершальний етап десятирічного переходу. Він був розпочатий ще в 2011 урядом Миколи Азарова і продовжувався десять років поспіль. Цьогоріч, у квітні, відбувся останній етап: жінкам підвищили пенсійний вік ще на півроку. Тепер вони, як і чоловіки, йтимуть на заслужений відпочинок у 60 років.

"Це не підвищення пенсійного віку, це завершення 10-річного періоду поступового підвищення пенсійного віку для жінок з 2011 року, - уточнила Марина Лазебна і додала: - Я вважаю, що не потрібно сьогодні говорити в Україні про підвищення пенсійного віку - тільки через те, що у нас ще занизька тривалість життя людей на пенсії".

В Україні більше не будуть підвищувати пенсійний вік, - Лазебна

Популярні зараз

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Коли в Україні буде європейська тривалість життя, тоді й можна буде говорити про підвищення пенсійного віку до європейських параметрів, переконана чиновниця.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"А сьогодні - ні. Сьогодні потрібно підвищувати пенсії”, - додала Лазебна.

Тим часом, в Україні вже і так діє приховане підвищення пенсійного віку. Адже цьогоріч вийти на пенсію у 60 років можуть лише ті громадяни, які мають 28 років страхового стажу. Причому щороку вимога до страхового стажу зростатиме, аж поки у 2028 не досягне 35 років. Отже, ті, хто не має 28-річного страхового стажу, вже не можуть цьогоріч вийти на пенсію у 60.

Головне