В Україні напередодні Нового року з'являться нові банкноти номіналом 50 та 1000 гривень

Автор: Лобанова Єлизавета

Нацбанк під кінець 2021 року випустить пам'ятні банкноти номіналами 50 та 1000 гривень, присвячені 30-річчю Незалежності України. Це останні купюри у даній колекції. Їх вихід запланований на 22 грудня 2021 року.

В Україні напередодні Нового року з'являться нові банкноти номіналом 50 та 1000 гривень - today.ua

Нові банкноти матимуть на лицьовому боці нанесену символіку до відзначення 30-х річниці Незалежності України.

Банкноти зроблені за зразком 2019 року і включають ті самі елементи захисту. Додатково на лицьовому боці пам'ятних 50 та 1000 гривень на місці водяного знаку нанесено трафаретним друком спеціальною оптично-змінною фарбою святковий напис "30 років Незалежності України". Цей напис поступово змінює колір при зміні кута нахилу банкноти.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Пам'ятні банкноти Нацбанку є дійсним платіжним засобом України та обов'язкові до прийому без будь-яких обмежень щодо їх номіналу до всіх видів платежів, а також для зарахування на рахунки, вклади, акредитиви та перекази. Тираж нових 50 та 1000-гривневих банкнот не повідомляється. В Україні напередодні Нового року з'являться нові банкноти номіналом 50 та 1000 гривень Такі гроші можна замовити онлайн. Крім того, їх продаватимуть через інтернет-магазин нумізматичної продукції Національного банку. Ціна пам'ятної банкноти номіналом 50 гривень становитиме 64 гривні, пам'ятна банкнота номіналом 1000 гривень коштуватиме 1015 гривень.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Лавров назвав місто, яке є пріоритетною ціллю для російських окупантів

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

В Україні з'явилось багато роботи для пенсіонерів: обіцяють зарплату у розмірі чотирьох пенсій

Нагадаємо, у листопаді Нацбанк випустив купюри номіналом 20 та 200 гривень з ювілейним оформленням до 30-річчя Незалежності України.