В Україні напередодні локдауна різко зросли ціни на приміські маршрутки

Українські перевізники у вересні переглянули тарифи на приміські маршрути, підвищивши їх вартість до 20%. Ціни на проїзд в середньому зросли від 1 грн до 3 грн.

В Україні напередодні локдауна різко зросли ціни на приміські маршрутки - today.ua

Збіг це чи ні, але вартість проїзду зросла напередодні очікуваного локдауна. За словами виконавчого директора Асоціації "Автоперевізники Київщини" Олексія Павленка, рішення про подорожчання проїзду було прийнято ще влітку і зараз воно починає набирати обертів.

Традиційно ціни на проїзд переглядаються перед новим роком, але в 2021 це вирішили зробити раніше, до початку локдауна, який можуть оголосити в будь-який момент. У маршрутників буде час підготувати до зими машини, "перевзути" гуму і закупити паливо. В Україні напередодні локдауна різко зросли ціни на приміські маршрутки Олексій Павленко запевняє, що якщо не буде непередбачених обставин, наприклад, різкої девальвації гривні, наступного разу переглядати вартість проїзду в передмістях Києва збираються в жовтні 2022 року.

З 15 вересня проїзд в громадському транспорті подорожчав в маршрутних автобусах Одеси. Якщо раніше одесити платили 8 гривень за поїздку, то зараз 10-11 гривень. У Бердянську Запорізької області вартість проїзду незабаром виросте з 6 грн до 8 грн. У Павлограді Дніпропетровської області вартість проїзду в залежності від дальності маршруту становить від 7 грн до 9 грн.

Раніше повідомлялося, що місцева влада планує регулювати проїзд пільговиків у громадському транспорті.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com