В Україні намітився ажіотажний попит на овочеву розсаду

Автор: Марченко Любов

В Україні дедалі більшим попитом користується овочева розсада. Зокрема, на Івано-Франківщині господарство, що займається вирощуванням розсади спаржі, цьогоріч відзначає ажіотажний попит на свою продукцію.

В Україні намітився ажіотажний попит на овочеву розсаду - today.ua

Про це розповіла засновниця цього фермерського господарства Майя Тулайдан.

"Тиждень тому в нас придбали молоді хлопці розсаду на майже 1 га. Плодоносіння спаржі залежить від класу (маси) кореня. Чим більше коріння, тим кращий і швидший врожай" – поділилася фермерка.

 

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

В Україні намітився ажіотажний попит на овочеву розсаду

Майя Тулайдан каже, що вже зовсім скоро на Івано-Франківщині стартує сезон спаржі. Єдина проблема, що може  виникнути цьогоріч  – налагодження шляхів збуту. Врожай спаржі буде, і попит на неї завжди є. Але через війну відпали деякі налагоджені шляхи збуту продукції. Отже доведеться або відновлювати старі, або терміново налагоджувати нові.

"Збут плануємо по магазинах розвозити, також у житлові райони міст за попередніми замовленнями. Можливо, відправлятимемо "Новою Поштою", якщо вона відновить швидкість доставки вантажів. А також в нас був досвід передавання продуктів автобусом у найближчі міста", — каже власниця фермерського господарства.

Крім того, вона повідомила, що фермерам знадобиться додаткова робоча сила, аби збирати врожай спаржі. Сезон збору зазвичай триває приблизно два місяці: від середини квітня до середини червня. За цей період її господарство планує зібрати близько 4 тонн спаржі. І щоби вчасно збирати та відвантажувати урожай, їм доведеться на ці два місяці найняти додаткових працівників.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вже зараз можна сказати, що цьогоріч немало українців займуться овочівництвом. Навіть ті дачники, які раніше нічого, крім квітів, на своїх ділянках, не вирощували, мають намір придбати овочеву розсаду і вирощувати власну городину. Адже нинішнього року в Україні різко скоротили площі посіву овочів. Причому вибули з обороту землі саме у південно-східному регіоні, які традиційно були "заточені" під овочівництво.

Нагадаємо, аналітики аграрного ринку кажуть, що в Україні цьогоріч ціни на ранні овочі поб'ють усі рекорди.

Головне