В Україні масово фальсифікують продукти для дітей: на що звертати увагу при покупці

Автор: Лобанова Єлизавета

В Україні масово фальсифікують продукти для дітей. Продукцію, яка насправді не має відношення до дитячої, видають за таку. Напис на упаковках "рекомендовано для дітей від 3 років" нічого не означає, адже не зрозуміло, за якими саме критеріями той чи інший продукт рекомендовано маленьким дітям до вживання чи ні.

В Україні масово фальсифікують продукти для дітей: на що звертати увагу при покупці - today.ua

Виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов розповів, що  "рекомендовані від 3 років” продукти насправді не дитячі. Якщо на маркуванні написано "рекомендовано від 0", то це насправді продукт для дітей, і у його складі немає добавок, які дітям заборонені.

Що стосується "дитячої ковбаси", то експерт просить українців не орієнтуватися на назву продукта, адже у маркуванні виробників ковбаса далеко не дитяча. У дітей від такого продукту може бути алергія та інші проблеми. Тому давайте дітям натурально м'ясо і не ризикуйте з ніякими ковбасами.

В Україні масово фальсифікують продукти для дітей: на що звертати увагу при покупці

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Максим Несміянов рекомендує обходити стороною дитячу продукцію з Білорусі. Адже насправді, більшість товарів вже не везуть з Білорусі, а просто клеють етикетки. Виробництво таких продукті може будет десь у підвалах України. Тому краще знайти надійного вітчизняного виробника, і купувати продукти у нього.

Особливо уважно потрібно ставитися до вибору молочної продукції, адже її підробляють в Україні чи не найбільше. Те ж саме стосується вершкового масла. Дітям цей продукт краще не давати.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При покупці дитячої продукції варто орієнтуватися на вартість. Натуральне не може коштувати дешево. Орієнтуйтеся лише на власний досвід, адже контроль якості продукції в Україні фактично відсутній, тому доводиться самому вивчати склад продуктів та слухати свій організм.

Раніше повідомлялося, як відрізнити фальсифіковану каву від натуральної зернової.

Головне