В Україні легалізували біткоїн та інші криптовалюти: що це дасть громадянам і державі

В Україні остаточно легалізували біткоїн та інші криптовалюти. Тепер вклади громадян у криптовалюті захищені законом, які і решта вкладів. Криптовалюту можна інвестувати у різні проекти, а банки отримали змогу відкривати рахунки в криптоактивах.

В Україні легалізували біткоїн та інші криптовалюти: що це дасть громадянам і державі - today.ua

Закон "Про віртуальні активи" підписав президент Володимир Зеленський. А отже, біткоїн та інші криптовалюти стають повноцінними гравцями на фінансовому ринку. Про це написав у своєму Telegram міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Що це означає для українців?

  • Українські та іноземні біржі криптоактивів отримують право на легальну роботу в Україні.
  • Українські банки зможуть відкривати у себе рахунки для криптокомпаній.

В Україні легалізували біткоїн та інші криптовалюти: що це дасть громадянам і державі

  • Вклади українців у біткоїнах та інших криптовалютах будуть захищені державою, і їх можна буде відстоювати у судовому порядку.
  • Українці зможуть інвестувати віртуальні гроші у бізнес-проекти.

"Крипторинок – один із найбільш динамічних секторів цифрової економіки. Минулого року загальна капіталізація галузі зросла до $3 трлн. Ніяка інша сфера не може похвалитися таким потужним темпом приросту капіталу. В Україні криптоіндустрія активно розвивається", – написав Федоров.

При цьому він також зауважив, що криптоактиви стали потужним інструментом допомоги українській армії. Так, лише за три тижні війни український криптофонд зібрав на допомогу українській армії понад 54 млн доларів у цифровій валюті.

Зокрема, на спеціально відкритий рахунок можна переказати гроші у дев'яти різних криптовалютах: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT TRC-20), Polkadot (DOT), Solana (SOL), Dogecoin (DOGE), Monero (XMR), ICON (ICX) та NEO N3 (NEO).

Нагадаємо, експерти прогнозують, що в 2022 році біткоїн може подорожчати до 200 тисяч доларів.   

ДЖЕРЕЛОbusinessua