В Україні 5-гривневу купюру з дефектом продають за 20 000 гривень

В Україні на аукціоні банкноту номіналом 5 гривень 1995 року випуску продають за 20 тисяч гривень. Особливість цієї купюри - у її дефекті.

В Україні 5-гривневу купюру з дефектом продають за 20 000 гривень - today.ua

Продавець заявляє, що купюра була м'ятою, але її вирівняли. Відреставровану банкноту продають на аукціоні за 740 доларів (20 000 грн.). 5-гривнева купюра виглядає як нова.

Встигнути придбати її можна до 2 грудня включно – останнього дня аукціону. Її власник готовий відправити купюру "Новою поштою". В Україні 5-гривневу купюру з дефектом продають за 20 000 гривень Як правило, будь-які види виробничого браку або ексклюзивні позначення на паперових купюрах перетворюють їх на дорогий товар. Проте, експерти рекомендують власникам потенційно дорогих монет та банкнот звертатися до професійних оцінювачів, які допоможуть правильно сформувати вартість кожного конкретного екземпляра.

Нещодавно на аукціоні купюру номіналом 100 гривень було продано за 1000 доларів США. Ця купюра була з подарункового набору, крім того, вона мала дефект - невелику патину на краю срібної пластини. На верхній кришці футляра у центрі трохи змінився колір та фактура матеріалу, незважаючи на те, що купюра весь час лежала у картонній коробці. В Україні 5-гривневу купюру з дефектом продають за 20 000 гривень Нагадаємо, рідкісну монету номіналом 50 копійок із тонким гуртом продають в Україні за 11 000 грн.