У “Нафтогазі“ назвали умову для отримання знижки на оплату газу

Автор: Лобанова Єлизавета

У "Нафтогазі" розповіли українцям, як можна економити на тарифах на газ. Як з'ясувалося, споживачі можуть навіть отримати знижку на оплату послуг, якщо будуть оплачувати рахунки до 15 числа поточного місяця включно, та виконають ще одну важливу умову.

У “Нафтогазі“ назвали умову для отримання знижки на оплату газу - today.ua

Один з користувачів Facebook поставив відповідне питання на сторінці компанії.

"Була інформація, якщо оплачувати рахунок до 15 числа, то надається знижка. Питання, кому і яка? Я вже другий місяць клієнт компанії, плачу всі в повному обсязі до 15 числа, поясніть, будь ласка, механізм", - написав клієнт "Нафтогазу" .

У газопостачальної компанії відповіли, що потрібно не тільки платити за газ до 15 числа, а й звертати увагу на спосіб оплати. Знижка надається виключно за тарифом "Місячний" за умови оплати через особистий кабінет або чат-боти Viber / Telegram. При оплаті в поточному місяці, в наступному місяці ви отримаєте знижку. У “Нафтогазі“ назвали умову для отримання знижки на оплату газу Способів оплати за газ існує кілька. Якщо користувач є клієнтом "постачальника останньої надії", то паперову платіжку в поштову скриньку йому повинні доставляти листоноші "Укрпошти". При цьому національний поштовий оператор починає доставляти рахунки після 20 чисел кожного місяця. Таким чином, якщо ви хочете отримати знижку на оплату газу, то не чекайте квитанцію і оплачуйте онлайн.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Платити за газ можна і через сайт gas.ua. Для цього потрібно натиснути на розділ «Постачальник останньої надії», перегорнути вниз і вибрати «Оплатити послуги ПОН».

Нагадаємо, з 1 травня 2021 року в Україні встановлять фіксований річний тариф на газ для побутових споживачів,