У Польщі з'явився перший безкоштовний мобільний оператор: як скористатися послугами

У Польщі напустили перший безплатний мобільний оператор. Абонентам не потрібно платити за дзвінки всередині країни, вони можуть вільно користуватися Інтернетом та надсилати SMS. Щоб скористатися послугами, потрібно виконати кілька простих умов.

У Польщі з'явився перший безкоштовний мобільний оператор: як скористатися послугами - today.ua

Ініціатива належить варшавській компанії Fonia Telecom Sp. zo.o. Вона запропонувала користувачам безлімітні дзвінки, Інтернет 5G, а також SMS та MMS.

Клієнтам потрібно зареєструватися на сайті оператора — fonia.app, укласти договір та завантажити програму. Це одна з ключових умов. Щоб отримати безкоштовні послуги, потрібно погодитись на показ реклами та купонів на знижку. При цьому SIM-картка повинна залишатися у смартфоні, а програма завжди повинна бути активною.

SIM-картку та програму можна використовувати лише через мобільний телефон. Не можна переносити SIM-карту на інший пристрій, наприклад модем, оскільки він перешкоджає показу реклами і не призначений для звичних дзвінків.

Частина послуг залишається платною. Мова йде про:

  • платі за активацію – 49 злотих;
  • додаткову плату за 5G – 5 злотих на місяць;
  • використання голосової пошти – 0,8 злотого на хвилину.

У Польщі з'явився перший безкоштовний мобільний оператор: як скористатися послугами

У компанії зазначили, що за використання міжнародних дзвінків та роумінгу, які зараз недоступні, стягується додаткова плата.

Fonia вже похвалилася великим попитом успіхом і повідомила в соцмережах, що кількість перенесених номерів перевершила її найсміливіші очікування.

Нагадаємо, що українські біженці у Польщі можуть розраховувати на субсидію – їм компенсують плату за житло.

ДЖЕРЕЛОtelepolis.pl