В Міненерго вирішили, як вчиняти зі споживачами, що мають борги за електроенергію

В Міненерго вирішили, як вчиняти зі споживачами, що мають борги за електроенергію. Рекомендації щодо боржників доведені до всіх обленерго.

В Міненерго вирішили,  як вчиняти зі споживачами, що мають борги за електроенергію - today.ua

Обласним енергокомпаніям, які здійснюють розподіл електроенергії і доставку її безпосередньо до споживачыв, рекомендують не відключати боржників від електропостачання.

Таку рекомендацію довів до відома керівників обленерго голова профільного міністерства Герман Галущенко під час онлайн-наради. Міністр енергетики повідомив їм, що під час воєнного стану неприпустимо відключати споживачів від енергопостачання.

В Міненерго вирішили,  як вчиняти зі споживачами, що мають борги за електроенергію

Причому йдеться про всіх абонентів –як побутових, так і підприємства будь-якої форми власності, а також ФОПів.

Герман Галущенко також наголосив, що зараз особливо важливо, аби вся енергетична галузь працювала без збоїв, як годинниковий механізм. Він подякував колегам у регіонах, що ті в таких складних умовах забезпечують безперебійну роботу своїх підприємств.

Нагадаємо, політичний експерт Олексій Голобуцький вважає, що Україні слід тимчасово відімкнути свій газопровід і припинити подачу газу в Європу. Він це пояснює тим, що в багатьох місцях, де проходить газопровід, зараз тривають воєнні дії, і будь-якої миті газопровід може бути пошкоджений. І якщо українська ГТС вийде з ладу, це дасть змогу Росії запустити свій Північний потік-2.

ДЖЕРЕЛОcensor.net